משפצים את בית ? קחו הלוואה לכל מטרה למימון השיפוץ

משפצים את הבית קחו הלוואה לכל מטרה

בשעה טובה עברתם לדירה חדשה משלכם, רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה וחושבים על הרחבת המשפחה חשוב להרחיב את שטח הדירה על מנת שתוכלו ליהנות ממנו בעתיד.

שיפוץ בית יכול להיות שיפוץ חיצוני לבניין עצמו או שיפוץ בפנים הבית. לא משנה באיזה שיפוץ בחרתם, בין אם זה בפנים הבית או מחוץ לבית או אפילו שניהם, אתם חייבים כסף רב על מנת לבצע את עבודות השיפוץ.

אחד הדרכים הנפוצות ביותר לתשלום על שיפוץ הבית היא דרך הלוואה לכל מטרה אשר ניתנת דרך הבנקים או דרך חברות חוץ בנקאיות.

סוגי שיפוצים לבית

קיימים שני סוגי שיפוצים לבית: שיפוץ חיצוני לבית ושיפוץ בפנים הבית.

שיפוץ חיצוני לבית- שיפוץ חיצוני לבית הוא שיפוץ לכל בניין או לחדר הלובי של הבניין, הוא כולל תשתיות שונות שיש להחליף או לתקן כגון: תשתית אינסטלציה, תשתית גז וחשמל ותשתית מים.

שיפוץ פנימי לבית- שיפוץ זה כולל לרוב שיפוצים בתוך הדירה עצמה. שיפוצים אלה יכולים להיות הרחבת חדרי הבית או הקטנת חדרי הבית, שבירת קירות, הרחבת מרפסת קיימת או הקטנתה, הוספת חדר חדש ועוד. כמו כן, בעבודות אלה נכללות שיפוץ גג הבית ותיקונים שונים.

מה כולל שיפוץ הבית?

שיפוץ הבית כולל עבודות תיקון או החלפת תשתית לבית. אם מדובר על שיפוץ חיצוני של הבניין מדובר על שיפוץ תשתיות האינסטלציה, המים, הגז והחשמל.

בנוסף לכך נכללים פעולות נוספות כמו הגג ועוד. אם מדובר על שיפוץ בתוך פנים הבית מדובר על עבודות שונות כגון: הרחבת חדרי הבית, הוספת חדר חדש, שבירת קירות, הרחבת מרפסת קיימת ועוד.

בנוסף לכך גם החלפת ריהוט קיים או מוצרי חשמל חדשים כוללים בעבודות השיפוץ.

עלות היקף השיפוץ שלכם?

עלות השיפוץ עצמו תלוי בשיפוץ שאתם צריכים בין אם זה שיפוץ פנים הדירה או שיפוץ ככלי של הבניין עצמו שלוקח יותר זמן.

עלות שיפוץ כללי לבניין גבוה מאשר שיפוץ פנים דירה ועלותו יכולה להגיע עד עשרות ומאות אלפי שקלים תלוי בסוג השיפוץ שמבצעים.

לכן חשוב לקחת זאת בחשבון שמבקשים הלוואה לכל מטרה מהבנק או מחברה חוץ בנקאית. כמו כן, יש לקחת בחשבון הוצאות בלתי צפויות בעת שיפוץ הדירה.

לכן בטרם השיפוץ עצמו חשוב שתדעו כמה חדרים אתם עומדים לשפץ? האם יש צורך בשיפוץ תשתיות נרחבות או לא? האם יש צורך בהחלפת מתקנים קיימים נקודתית ועוד.

רצוי להתייעץ עם איש מקצוע בטרם סגירת השיפוץ עם איש מקצוע ולקבל כמה שיותר הצעות מחיר מחברות שונות על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לכם מבחינה תקציבית.

הלוואה לכל מטרה- הלוואה לשיפוץ הבית שלכם

שיפוץ חיצוני ופנימי עולה עשרות ואלפי שקלים ולכן הוא לרוב מצריך הלוואה מהבנק. אחת ההלוואה המתאימות ביותר לשיפוץ הבית היא הלוואה לכל מטרה.

את ההלוואה ניתן לקחת דרך הבנק שלכם או דרך סניפים אחרים או דרך חברות חוץ בנקאיות. כמובן שחשוב לברר את אחוז הריבית שתשלמו עליה וכן את החזר התשלום מדי חודש.

את ההלוואה תוכלו לקבל ללא צורך בביטחונות או ערבים כפי שנהוג בהלוואות רבות.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

תמונה: https://depositphotos.com/14027906/stock-photo-renovate-and-refurbish-the-bathroom.html

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest