משבחים את הנכס עם חפירת בריכות שחייה

בריכות שחייה פרטיות הן טרנד שהולך וצובר תאוצה, במיוחד בבתים פרטיים בישובים. בריכה גם מעלה את ערך הנכס, גם מעלה את איכות החיים של הדיירים, וכיום אנחנו גם פוגשים רבים שמחליטים להסב דירות פרטיות לצימרים, וברובם כיום נדרשת בריכה פרטית.

אם הגעתם לדף הזה, מן הסתם אתם מתעניינים בחפירת בריכות, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שאתם מתחילים בתהליך.

צפו בתהליך בניית בריכה אינטקס שקועה באדמה:

צריך להוציא היתר

הקמת בריכת שחייה דורשת היתר מהרשות המקומית, וזה תהליך שיכול לקחת זמן, וישנם קריטריונים שונים לבריכות שונות, ולרשויות שונות.

בכל מקרה תצטרכו להוציא היתר לאחר שכבר נעזרתם בשירותיו של אדריכל, והוא יפשט בשבילכם את התהליך בהרבה ולעיתים אף יבצע זאת בעצמו.

צריך להשתמש באדריכל

לתכנון הבריכה צריך להשתמש באדריכל או משרד אדריכלי או של קבלן חפירות המתמחה בבריכות שחייה. תכנון בריכה דורש מומחיות ולכן צריך להשתמש במומחה שפועל בנישה הספציפית הזאת, ולא כל אדריכל שאתם במקרה מכירים.

ישנה חשיבות מרובה לעיצוב ותכנון, גם מבחינת חומרי הגלם שידרשו, גם מבחינת המראה שאתם רוצים, העלות הכספית כמובן, והתחזוקה שתידרש. כמובן שככל שאתם מוכנים להוציא יותר, תוכלו לקבל יותר.

אם כבר החלטתם להשקיע בבריכה, ומכיוון שמדובר בפרויקט רציני שיחזיק למשך זמן ארוך מאוד, כדאי להשקיע בשלב הזה וליהנות מהפירות לאורך שנים רבות.

ישנם סוגי בריכות שונים

ישנם סוגי בריכות שונים – בריכות פיברגלס, בטון, בריכות תעשייתיות, בריכות עיליות ועוד. לכל בריכה יש את היתרונות והחסרונות שלה, שקצרה היריעה מלפרט, וכמובן שהעלות של כל אחת משתנה.

התייעצו עם אנשי המקצוע שלכם על מנת לבחור את סוג הבריכה המתאים ביותר לבית שלכם, ולסביבה ולקרקע בה אמורה הבריכה להיבנות.

בריכה דורשת חדר משאבות

עם כל בריכה מגיעה חדר משאבות שתפיקדן לסנן את המים ולטהר אותם ולהיות אחראיות על זרימת המים. גם פה ישנן שלל אופציות שונות, בהתאם לסוג הבריכה שלכם.

כיום חדרי משאבות הפכו קטנים למדי והם אינם דורשים מקום רב כמו בעבר, בהתאם כמובן לגודל הבריכה ולפונקציות הקיימות בה.

מומלץ לגדר את הבריכה

בבתים עם ילדים, בריכה יכולה להיות גורם סיכון משמעותי לצערנו, כמו שמעידים שלל מקרים שמתוודעים אליהם בחדשות.

על כן מומלץ לגדר את הבריכה וצייד אותה בשלל אמצעי בטיחות, ישם שלל אמצעי בטיחות כמו כיסויים, מעקות וגדרות, גם בזה מומלץ להיוועץ באנשי המקצוע שבחרתם.

אם אתם מעוניינים בחפירת בריכה לצימר, שימו לב שגידור של הבריכה הוא דבר חשוב למשפחות עם ילדים, ולקוחות רבים מתעקשים על זה.

יש המון אופציות אם אתם רוצים להתפנק

אם אתם מעוניינים בבריכה משוקעת, שמוציאה את העיניים, ומספק חוויה נעימה בהרבה, ישנן המון אופציות להפיכת בריכה לבריכת יוקרה אמיתית.

תאורה מיוחדת, פסיפסים, חימום ושליטה מהירה בטמפרטורה, כיסויים זזים, מקפצות, בריכות ג'קוזי ועוד. גם כאן מומלץ להיוועץ בגורמי המקצוע שיכולים למצוא לכם פינוקים מתאימים במחירים טובים.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest