כלב חדש בבית? כל מה שחשוב לדעת!

אוכל לכלבים

כלב חדש בבית זה אחד הדברים הכי מרגשים ומשמחים שיש! אם זה הכלב הראשון שלכם אז בכלל, זאת חוויה שלא תשכחו בחיים. כלבים הם נשמות טובות והם הופכים כל בית למואר ושמח. לא סתם אומרים על כלב שהוא חברו הטוב ביותר של הבן אדם, הוא אפילו מעבר לחברו הטוב של האדם – הוא נפש שקשורה עמוק בלב. לכן, כשאתם מאמצים כלב חדש, כדאי שתכינו את הבית שלכם בצורה אופטימלית על מנת שגם לכם וגם לכלב שלכם יהיה הכי כיף ונוח שיש.

כלבים זאת אחריות!

כלבים הם לא צעצוע. כשאתם מאמצים כלב אתם צריכים לקחת בחשבון שלכלב שלכם יש צרכים לא פחות מהצרכים שלכם והתפקיד שלכם הוא לספק את הצרכים של הכלב במלואם. אם תתנו לכלב שלכם להרגיש טוב ואהוב, הוא יתן לכם אהבה ללא קץ. כשאנחנו מדברים על צרכים אנחנו מדברים בעיקר על צרכי ההתפנות של הכלב, אם הכלב צריך להתפנות הוא תלוי לחלוטין רק בכם, לכן אתם חייבים להיות קשובים אל הכלב ולהוציא אותו מתי שצריך.

הדרך הכי טובה היא להוציא את הכלב בשעות קבועות ביום לפחות 3 פעמים ביום, ולקחת את הכלב למקומות שנעים לו לעשות בהם את הצרכים שלו. בנוסף, מומלץ מאוד לעשות לכלב שלכם טיול לא רק לשם ה"טיול", אלא טיול שבו הוא יהנה, ירוץ, יפגוש כלבים חדשים והכי חשוב – יהיה בו בונדינג גם עבורכם וגם עבור הכלב.

למשל, אנחנו ממליצים מאוד להשאיר את הטלפון בבית, ולהתחבר בטיול שלכם אל הכלב, להיות איתו בטיול. אם תעשו את זה, גם אתם וגם הכלב שלכם ירוויח, מאחר ואחד הדברים המשמעותיים ביותר בגידול כלב הוא החיבור בין הבעלים אל הכלב.

אוכל איכותי לכלב

כלבים פועלים לפי הקיבה שלהם. הרבה יותר מבני אדם. כלומר, אם תקנו אוכל לכלבים שהוא לא איכותי, אתם מהר מאוד תראו את זה בהתנהגות של הכלב, במצב רוח שלו, ביציאות שלו ובנראות הכללית שלו. לכן אוכל איכותי לכלבים הוא חשוב מאוד על מנת לספק לכלב את כל הצרכים הרפואיים, המנטליים והפסיכולוגיים שלו.

אוכל לכלבים
אוכל לכלבים

לא חסרים מותגים בשוק שמייצרים אוכל איכותי מאוד לכלבים, ביניהם תמצאו את המותגים ג'וסרה לכלבים, נייצ'ורז ווילד, גו, הפי דוג ועוד. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מכירות מקצועי בחנות החיות שבה אתם קונים את האוכל, מכיוון שהוא יכול לכוון אתכם לאיזה אוכל הכי מתאים ספציפית לכלב שלכם בהתאם למבנה שלו, הגזע שלו והצרכים הרפואיים שלו.

מאחלים לכם הנאה אדירה ואהבה ענקית מהכלב החדש שלכם!

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest