קניית רכב חדש בטרייד אין

טרייד אין רכב

לעשות טרייד אין לרכב הישן, זו אחת האפשרויות היותר פופולריות שיש וגם הכי משתלמות.

למעשה, עסקת טרייד אין משתלמת כמעט לכל אחד – ללא תלות בסוג הרכב שיש לכם, או השנתון, על כל רכב כמעט תוכלו לקבל הצעת טרייד אין.

אם אתם רוצים לדעת עוד, הישארו איתנו ונשמח להסביר לכם בצורה מעמיקה יותר על טרייד אין רכב

קצת על סוגי עסקאות הטרייד אין והמשמעויות שלהם

למעשה, לא מעט אנשים שמחפשים לקנות רכב חדש, לא לוקחים בחשבון את האפשרות שהם יכולים לעשות טרייד אין לרכב, והם אפילו מבטלים אותה עוד לפני שהגיעו לחברת הליסינג, בדרך כלל סיבה זו נובעת מכך שלאותם אנשים יש רכבים ישנים והם חושבים שסוכנות רכב תקח אותם ברצינות ותציע להם עסקה טובה.

אך האמת בשטח היא, שתמיד תוכלו למצוא את סוכנות הרכב שתציע לכם טרייד אין בתנאים טובים, יש אפילו סוכנויות שמתמחות בזה.

בעסקה מסוג זה, שהיא העסקה הרגילה – אתם למעשה מגיעים עם הרכב הישן, ולאחר בדיקתו נותנים לכם איזושהי הצעת מחיר שאותה תוכלו לממש במעמד קניית רכב חדש דרך אותה סוכנות רכב.

טרייד אין אאודי
טרייד אין אאודי

הסוג עסקה השני הוא מאוד דומה לראשון, רק שכאן הטרייד אין שתבצעו הוא ראש בראש על רכב יד 2 מסוכנות הרכב בא תעשו את הטרייד אין.

תוכלו לבחור מצי המכוניות המשומשות ולהחליף את הרכב שלכם, כמובן בסופו של דבר סוכנות הרכב רוצה להרוויח, אז יהיה פה מעט הקרבה מהצד שלכם מבחינת גובה הטרייד אין.

לסיכום

טרייד אין רכב זו אחד הדרכים הנפוצות ביותר למי שרוצה לקנות רכב חדש, ולא רק בארץ אלא בכל העולם! למשל בארה"ב זה מאוד פופולרי.

בעסקה כזו אתם בעצם תופסים שתי ציפורים במכה – אתם מוכרים את הרכב הישן שלהם וקונים רכב חדש. כשמשלבים את זה עם מסלולי מימון רכב של סוכנויות הרכב, אתם יכולים לקנות רכב חדש בקלות ובמהירות, ואפילו ללא הון עצמי גדול.

מה שחשוב זה לבחור סוכנות רכב אמינה, עם ביקורות טובות ושירות לקוחות מן המעלה הראשונה.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest