100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה

מימון רכב

בכתבה הבאה נדבר על אחד מסוגי המימון הא-נדלניים הנפוצים ביותר – מימון רכב.

מימון רכב הוא נפוץ מאוד בישראל, בגלל הקושי הרב בקניית רכב חדש, המצב הכלכלי אינו מאפשר לרבים מהישראלים לשלם במזומן על רכב חדש, ובכך חברות הליסינג מציעות מסלולי מימון רכב שונים, כמו ליסינג מימוני וליסינג פרטי, שאת כולם מאפיינת קבלת הלוואה של עד 100 אחוז מימון לרכב עם אפשרות לאי תשלום של מקדמה.

לאחר קבלת ההלוואה, התשלום על הרכב מתחלק ל- 36 תשלומים בגובה שנוח ללקוח וכך האפשרות לקניית רכב חדש ישר מהניילונים היא אפשרית מתמיד.

איזה רכבים אפשר לקנות במימון רכב?

בעקבות הצורך של רכבים במגוון מגזרים עסקיים ופרטיים, מימון רכב ניתן לקבל על כל סוגי הרכבים – רכבים מסחריים גדולים, רכבים מסחריים קטנים, רכבי שטח, רכבי פנאי, רכבי משפחה, רכבי מנהלים, רכבי ספורט ואפילו רכבי יוקרה.

אך לא בכל חברות הליסינג תמצאו את כל סוגי הרכבים, ובעקבות כך כדאי לכם לבחור בחברת ליסינג המתמחה בסוג הרכב שאתם מחפשים, כאשר יש חברות ליסינג שעובדות עם כל היבואנים ויכולים לספק לכם כל רכב שתצטרכו

מימון אאודי
מימון אאודי

רכב 0 קילומטר

במקרים רבים, חברות הליסינג מציעות רכב 0 קילומטר. רכב כזה הוא למעשה רכב חדש שאפילו הניילונים לא ירדו ממנו, אך נמכר במחיר נמוך בהרבה מאשר כשהוא נקנה אצל היבואן.

איך אתם שואלים את עצמכם? חברות הליסינג קונות את הרכבים האלו כשהם חדשים לגמרי מהיבואן ומורידים את הרכב יד שנרשמת על חברת הליסינג.

בעקבות הורדת היד כך יורד מחירון הרכב ומאפשר לשוק הפרטי לקנות את הרכב במחיר נמוך בהרבה מאשר רכב יד 00.

המשמעות היא רכב חדש לגמרי עדיין עם אחריות יבואן וכל הצ'ופרים, אך במחיר נמוך משמעותית שהופך קניית רכב חדש לעסקה אטרקטיבית מתמיד.

כשמשלבים את זה עם 100 אחוז מימון לרכב, האפשרות להתחדש ברכב חדש בכלל קרובה מתמיד, והכי חשוב – עם מינימום כאב ראש ומקסימום נוחות בזכות החלוקה לתשלומים נוחים.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest