יתרונות אתר מכירות

אתרי המכירות, או בשמם המוכר יותר החנויות הוירטואליות, התחילו להפגין נוכחות מרשימה במרחב האינטרטי בשנים האחרונות. הטרנד האדיר הזה התחיל מללחוץ הכי חזק על הגז ומשם להגביר, ואם בשנים האחרונות יכלנו לשים לב פה ושם לאתר מכירות, הרי שהיום אין כמעט בית עסק שלא מתחזק גם אתר מכירות. במאמר הבא נבחן כמה מתוך יתרונות אתר מכירות, ונבין למה הם בדרך להשתלט על העולם.

אתר מכירות – מרגיש כל כך בסיסי

אז כן, היום אין כל כך צורך לשכנע למה הקמת אתר מכירות היא כל כך פופולרי ונפוצה, אבל אפשר לדבר על יתרונות אתר מכירות כדי להסביר את ה"איך" של העניין הזה. אז מבחינת הלקוח ה"איך" הוא פשוט. מדובר כאן למעשה על אתר שמאפשר ללקוח פשוטו כמשמעו לא לצאת מהבית. זה אומר שכמעט כל רכישה מכל סוג שהוא יכולה להתבצע ישירות מהבית, ומוצרים כמו בגדים, נעליים, הלבשה תחתונה, מוצרי חשמל, ריהוט, תרופות ללא מרשם ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח יכולים להגיע עד אליכם באמצעות שליח.

כשמדברים על יתרונות אתר מכירות מדברים על אתרים שמתחזקים מערך אבטחה מסודר בנושא פרטי כרטיסי האשראי של הלקוח, כך שאין כאן חשש לשמירת הפרטים או גניבה שלהם – זאת כמובן בהנחה והאתרים אכן מתחזקים מערכת אבטחה שכזו.

יתרונות אתר מכירות

גם מבחינת בעל העסק יש יתרונות אתר מכירות בולטים וברורים, וכמובן שבמידה והיתרונות הללו לא היו קיימים – אתרי המכירות היו חודלים מלהתקיים.

אז הראשון מתוך יתרונות אתר מכירות הוא היתרון הברור – מדובר כאן למעשה על עוד סניף של בית העסק. במקום לפתוח חנות פיזית בתור סניף נוסף – אתר המכירות מתפקד כסניף נוסף שנמצא במרחב האינטרנטי. היתרון הישיר של הדבר הזה הוא הגדלה של מעגל הלקוחות של החנות. ואיך זה קורה?

אתר מכירות – מקפצה של הזדמנויות

נניח וסניף האם של בית העסק שלכם נמצא בקרית אונו. העסק אמנם מצליח ומניב רווחים יפים, אבל כמו כל בעלי עסק הגיוניים – אתם רוצים עוד. במידה ותפתחו סניף נוסף בחיפה, לדוגמה, נהדר – השגתם עוד קהל יעד ספציפי – החיפאים וסביבתם. אבל מה עם תושבי הדרום? מה עם תושבי רמת הגולן? מה עם תושבי ירושלים?

אנחנו מניחים שכבר הבנתם את הרעיון שאנחנו מנסים להסביר כאן. פתיחה של סניף אינטרנטי, להבדיל מפתיחה של סניף פיזי נוסף, תאפשר הגעה לכל יעד ויעד בארץ, ואם אתם שאפתניים – אז גם לכל יעד בעולם! באמצעות תחזוק של מערך משלוחים גדול ומסודר המוצרים של בית העסק שלכם יוכלו להגיע לכל מקום, מבלי שהלקוחות יצטרכו לבוא עד אליכם.

הדבר הזה ישפיע ישירות על כמות הלקוחות שמבקרים אצלכם ביום יום, וכמובן יגדיל את מעגל הרווחים שלכם בצורה משמעותית וטובה. עד כאן יתרונות אתר מכירות – צריכים עזרה בהקמת אתר מכירות ? פנו

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest