כל מה שרציתם לדעת על קניית ארונות הזזה ב- 2021

ארונות הם פריטים חשובים בריהוט של כל בית, וכמו בכל תחום אחר כיום,

האפשרויות מגוונות מאוד – ארונות הזזה או דלתות נפתחות, עץ מלא או סיבית?

הנה כמה דברים שיעזרו לכם לקנות את הארון הבא שלכם:

הזמנה אישית או דגם מוכן?

ארונות ניתן לקנות בשתי צורות – או שתרכיבו ארון מיוחד בהזמנה אישית או שתיקנו ארון מוכן מדגם סטנדרטי. ההבדל הוא כמובן במחיר, שיכול להיות משמעותי, במיוחד אם אתם קונים ארונות הזזה במבצע

ארון הזמנה אישית תמיד מומלץ יותר – תוכלו לתכנן אותו בהתאם לצרכיכם הקונקרטיים ובהתאם למשאת נפשכם. ארון מוכן לעומת זאת, יהיה זול בהרבה. בחרו בהתאם למה שמתאים לכם.

ארונות הזזה במבצע
ארונות הזזה במבצע

דעו את המידות הדרושות לכם

מדדו את החלל המדובר, וודאו שהארון שתזמינו יתאים לאותו חלל. אתם לא רוצים שלגלות שהרון היקר שקניתם לא נכנס לחדר בסוף, נכון?

דעו את הצרכים האישיים שלכם

דבר ראשון שצריך לקחת בחשבון הוא מה השימוש המיועד לארון – מדובר על ארון בגדים או ארון לחפצים, לציוד? אולי גם וגם? ארון עבור חדר השינה, לסלון, לאמבטיה?

לכל פונקציה כזאת  כדאי לבחור בארון שונה, אז קחו בחשבון מה השימוש המיועד וקנו בהתאם.

 הזזה או דלתות נפתחות?

ארונות מתחלקים לרוב לשניים – ארונות הזזה, או דלתות נפתחות.

כיום מקובל מאוד להשתמש בדלתות הזזה, שחוסכים מקום בחדר ונוחות מאוד לשימוש.

בחרו את העיצוב המתאים לכם

החליטו מראש מה סגנון בעיצוב שאתם מבקשים לחדר כולו, ובהתאם בחרו את הארון. החדר כולו מורכב מרהיטי וינטג'? אז כדאי שהארון יהיה גם.

החדר מעוצב בצבעים בהירים ועדינים? אז אתם יכולים להתאים להם את הארון, או אפילו להנגיד ולבחור בצבע בולט, בכוונה בשביל הקונטרסט.

רוצים מראה מינמליסטי ומסודר? כדאי לכם להשתמש בארונות הזזה קומפקטיים.

בכל מקרה כדאי שתיהיו מודעים לסגנון העיצוב של החדר כולו, ולסגנון שאתם רוצים לארון שלכם, בכל זאת, הוא כנראה ישכון שם כמה שנים לפחות.

ארון הזזה
ארון הזזה

 האם אתם בכלל צריכים ארון קלאסי?

כיום מקובל יותר יותר לייתר את ארון הבגדים הקלאסי ולחסוך בכך מקום, במיוחד בדירות קטנות. אתם יכולים לבחור להתקין מדפים על הקיר, או ווי תלייה לקולבים, ועוד שאר שכלולים ואלתורים עכשווים, שיכולים לעניק לחדר עיצוב חדשני יותר, וגם לחסוך מקום יקר ערך.

אל תפחדו להשתמש בטפט

אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא שימוש יצירתי בטפטים לכל מטרה. ניתן לקנות בקלות טפט מעוצב ולהדביק אותו מבחוץ על ארון, יש לעשות זאת בצורה מדוייקת, אך מדובר בטריק זול ופשוט שיכול להכניס הרבה חיים לחדר.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest