4 טיפים לעיצוב משרד קטן

משרדים להשכרה

אנחנו בטח לא מחדשים לכם כלום, אך הסביבה בה אתם עובדים יכולה להשפיע מאוד על התפוקה ועל המוטיבציה של העובדים שלכם. אז אם אתם רוצים להעלות את רמת הביצועים במשרד ולקחת אותה עוד צעד קדימה בדרך אל המטרה, אספנו לכם 4 טיפים לעיצוב משרד קטן. כדאי להמשיך קרוא.

לפי מה מתומחרים משרדים להשכרה?

יש הרבה מקרים בהם שני משרדים בדיוק באותו גודל עולים אחרת, או לחילופין קיימים שני משרדים שיש להם גודל שונה אך המשרד הקטן עולה יותר מאשר המשרד הגדול. למה זה קורה בכלל? הסיבה לכך היא שיש פערים בין משרדים להשכרה שונים וזה נקבע על פי הקריטריונים הבאים:

  • אזור- המיקום של המשרד הוא מאוד חשוב. יש משרדים שמיועדים להשכרה באזור מרכז הארץ והם מתומחרים ברמה יותר גבוה מאשר משרדים שעומדים להשכרה בפריפריה. יתרה מזאת, עדיין יכולים להיות משרדים עם נתונים אחרים שישפיעו על המחיר, כמו לדוגמא נגישות, גודל המשרד ועוד.
  • שטח – ככל שהשטח של המשרד יהיה יותר גדול כך העלות הכללית שלו תהיה יותר גבוהה.
  • עיצוב הפנים של המשרד הוא גם גורם שמשפיע על המחיר. איך שהמשרד נראה מבפנים יכול להיראות בכל מיני דרכים, כמו למשל חלוקה פנימית של המשרד, פרקטים, אולי חלונות מיוחדים, דלתות וכל דבר כזה או אחר שמרים את הערך של הנכס.

מה הם הטיפים לעיצוב של משרד קטן?

כשאתם באים לעצב משרד קטן, כדאי לכם לעקוב אחר הטיפים הבאים-

  1. בחירה של ריהוט נכון- אם יצא לכם פעם לשבת ליד השולחן למטרת עבודה ולאחר זמן קצר כבר התחלתם להתמתח ולשנות כל שנייה את תנוחת הישיבה בשביל שתוכלו להישאר בפוקוס, אז אתם יודעים ומודעים לחשיבות הגבוהה לשימוש בשולחן וכיסא שמותאמים בצורה טובה. בסביבת העבודה של ימינו, יש נטייה לשבת רוב שעות היום, מה שהופך את השימוש בכיסא נוח ומותאם לקריטי. ולכן, במקרה שכזה, הנוחות קודמת לעיצוב.
  2. בחירת הגודל והאסתטיקה של רהיט מסוים היא עניין של ההעדפה אישית. מה שכן, לבעלי משרדים כדאי להשתמש בשולחנות בהירים יותר בשביל שלא תצטרכו לנקות את האבק כל הזמן.

האם יש עוד טיפים לעיצוב המשרד הקטן שלכם?

  1. תאורה טבעית זה כל מה שאתם באמת צריכים. התאורה עשויה להשפיע ממש על כל דבר, בין אם זה על הבטיחות של העובדים במקום העבודה ובין אם זה על הפרודוקטיביות ובריאות הנפש. כלומר, אור שמגיע בצורה טבעית הוא חיוני לגוף והוא יכול להגביר את אושרם של העובדים שלכם וכך גם את צריכתו של ויטמין די אשר מגיע מאור השמש והוא חיוני להמשך תפקוד בריא ותקין של הגוף. נעשו המון מחקרים שמראים כי איכות החיים של עובד במשרד שאין בו חלונות ירדה משמעותית וכך גם הרגלי השינה שלו. לכן חשוב שיהיה אור טבעי במשרד, הוא חלק ניכר מהעיצוב.
  2. תשלבו במשרד קצת צמחים. הם בהחלט יכולים להוריד את רמות הלחץ ולתת תחושה של רוגע. הצמחים יכולים לחזק את היצירתיות, את הפרודוקטיביות ואפילו לטהר את האווירה במשרד שלכם או של העובדים שלכם.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest